مالکیت زمانی در سال رویال سوئیتهای ویلائی آرتین:

هنگامی که دریای خزر و کوه های سرسبز تالش در کنار هم آرمیدند، نقطه ای از بهشت بر زمین پدید آمده. ویلاهای دوبلکس بر بام سبز مجموعه بوتیک هتل بین المللی ۵ ستاره آرتین، هدیه ای از طبیعتی زیباست که امروز در بهترین نقطه جغرافیائی استان گیلان و در مقابل سواحل نیلگون کاسپین با امکانات ویژه و خدمات هتلینگ واگذار میگردد.

دارای نشیمن/ آشپزخانه لوکس با کلیه تجهیزات درجه یک/مبلمان پذیرائی و نهارخوری ۸ نفره/ اتاق خوابهای زیر شیروانی رو به دریا/ دارای سرویس و حمام اختصاصی و کلیه مبلمان اتاق خواب درجه یک/ تراس ۸۰ متر مربعی با دید دریا/ دارای محوطه اختصاصی سبز و پارکینگ اختصاصی، ورودی و سرسرای اختصاصی، با دکوراسیون منحصربفرد داخلی برای شما که تصمیم گرفته اید، در هر فصل حداقل یک هفته را در مکانی دنج و آرام و امکانات رفاهی و اختصاصی ویژه و منحصر بفرد بگذرانید.

بنابراین ملک شما در زمان تعطیلات و استراحتتان آماده بهره‌برداری است و دغدغه زمان بلااستفاده ماندن، از آن شما نیست.

  • - این نوع مالکیت از نظر قوانین جمهوری اسلامی ایران به رسمیت شناخته شده است.
  • - سند صلح منافع برای مالک صادر می‌شود که دارای ارزش و اعتبار حقوقی و قانونی است.
  • - مالکیت زمانی عیناً مشابه مالکیتهای دیگر بوده و از کلیه حقوق قانونی مانند انتقال به غیر، دادن اجاره، به ارث ماندن و غیره برخوردار است.
  • - تجاری بودن پروژه مجموعه بوتیک هتل ۵ ستاره آرتین، ملک مورد مصالحه را از ارزش افزوده قابل توجهی برخوردار خواهد نمود.
  • - مالک مورد مصالحه در صورت عدم استفاده از زمان قید شده در جدول، می‌تواند باهماهنگی واحد رزرواسیون هتل این زمان را تغییر دهد.

مالک مورد مصالحه می‌تواند استفاده در زمان قید شده را به هر شخص دیگری واگذار نموده و یا دراختیار قسمت اداری هتل قرار داده و از اجاره آن بهره‌مند گردد.  

داشتن هر ملک مستقل علاوه بر مزایای مشهود، نیازمند رسیدگیهایی است که گاه هزینه‌های مالی و جانبی آن، مالک را از نگهداری به ستوه می‌آورد. که البته در روش مالکیت زمانی این قبیل مشکلات منتفی است:

                    - حراست، نگهبانی و نگهداری ملک و متعلقات به آن در زمان عدم حضور مالک.

  • - عدم صدمه‌پذیری و تخریب در زمانهایی که ملک بلااستفاده مانده است.
  • - عدم هزینه زیباسازی و بهسازی و تغییرات تنوعی به تناسب گذشت زمان.
  • - حضور همسایگانی که مقید به حسن همجواری با شما هستند.
  • - عدم وجود هزینه های حوادث غیرمترقبه و برخورداری از حمایتهای کامل مجموعه اقامتی آرتین .
  • - دغدغه‌ی زمانهای بلااستفاده نه تنها از آن شما نیست بلکه اصولا وجود ندارد.

 

فروش مالکیت زمانی۴هفته درسال ویلاهای رویال سوئیت ویژه و هتل آپارتمان آرتین:

فروش مالکیت زمانی به صورت۴هفته در سال  فرصتی مناسب برای علاقه مندانی است که تمایل به خرید مالکیت زمانی کوتاه مدت در طول سال را دارند ، به عبارت دیگر خریدار بر اساس نیاز خود اقدام به خرید وسرمایه گذاری می کند و چنانچه استفاده ۴هفته در سال برای او کافی نباشد می تواند زمان های بیشتری را خریداری کرده و به این ترتیب شانس استفاده برای خود را ، با تنوع فصل و زمان بیشتر ایجاد خواهدکرد.مالکین امکان خرید با حداقل بودجه و سرمایه را طبق جدول زمانی، برای خود فراهم خواهند ساخت.